אימון אישי2021-11-01T13:34:13+02:00

אימון אישי

"אם אתה עושה, אתה יכול; אם אתה לא עושה, אתה לא יכול."
שינגאווה טטסוזן

אימון הוא מערכת יחסים מקצועית ותומכת בין מאמן למתאמן המאפשרת למתאמן למצות באופן אופטימאלי את הפוטנציאל שלו ולהגיע להישגים.
האימון מאפשר לאדם להתקדם ולהשיג תוצאות בכל תחום בו הוא בוחר – קריירה, זוגיות, משפחה, לימודים והתפתחות אישית, ומסייע מאוד למי שרוצה להגשים חלום ולמי שמרגיש תקוע ומחפש כיוון.

הנחת היסוד של האימון היא שככל שאדם עושה דברים המתאימים יותר לאישיותו, צרכיו וערכיו, כך גדלים סיכוייו להצליח. בתהליך האימון עוזר המאמן האישי למתאמן למצוא את התשובות בתוך עצמו על ידי הקשבה, שאילת שאלות, שיחה, התבוננות פנימית, יצירת בהירות, הגדרת מטרות ובניית תוכניות פעולה לביצוען.
באימון משולבים תהליכי חשיבה עם תהליכים רגשיים. תהליכי החשיבה באים לידי ביטוי בכך שמוגדרים באופן מעמיק ונרחב מהם הדברים הנכונים למתאמן לעשות – מהן התוצאות הרצויות? וכיצד יש לממש אותן?

התהליכים הרגשיים נוצרים מהתחברות המתאמן לעצמו בתהליך של מודעות ובדיקה – מה מתאים לו ומה מפריע לו ועוצר אותו?

התועלות המרכזיות של תהליך האימון
המתאמן מגלה תובנות חדשות, מודע לעצמו, בטחונו העצמי והערכתו העצמית משתפרים והוא לומד לזהות ולהתמודד עם קשיים וחסמים שמפריעים לו ועוצרים אותו. כתוצאה מכך תהליכי קבלת ההחלטות שלו משתפרים, הוא מסוגל לבצע שינויים, להגיע להישגים, ולשפר את איכות חייו, כאשר הוא מסוגל בעזרת כלי האימון שרכש להתקדם ולהצליח גם בהמשך ללא תלות במאמן.

משך האימון
תהליך האימון הבסיסי בנוי מ-12 עד 15 מפגשים שבועיים בני שעה.

פוסטים אחרונים בנושא אימון אישי

עבור למעלה