ממליצים

הגעתי לדגנית מכיוון שהייתי אדם מאוד לחוץ. הלחץ השפיע לי על החיים האישים, הלימודים האקדמים והעבודה. עיקר הבעיה הייתה הלחץ לפני בחינות שהפריע לי מאוד בתקופות מבחנים. לאחר סדרת מפגשים קצרה שבהם דגנית נתנה לי כלים איך להתמודד עם הלחץ ובזכות הזמינות שלה אלי השינוי פשוט הגיע.
עברתי תקופת מבחנים בלי שום פניקה ובאמת ראיתי שבזכות המפגשים עם דגנית הייתי יותר רגוע גם בכל שאר תחומי החיים שלי.
במשך החיים שלי עברתי פסיכולוגים וכל מיני שיטות כדי להתמודד עם בעיית הלחץ אבל בפעם הראשונה ראיתי מה היא הצלחה מוכחת.

רותם

לפני כשנה, לאחר שחוויתי אובדן של אדם קרוב ויקר מצאתי עצמי חווה טלטלות עזות שהתבטאו, בין היתר, בהופעתם של התקפי חרדה תכופים. שיטוטיי באינטרנט הובילו אותי לדגנית היקרה. בתחילה חששתי מקיום שיחות ב"סקייפ", (שנערכו בגלל שיקולים גיאוגרפיים) אולם אלו התבדו עד מהרה. הסוד כנראה נעוץ באישיותה של דגנית וביכולותיה שאף מסך מחשב לא יכול להן. מעבר להיותה של דגנית מטפלת מסורה, מקצועית, סבלנית ואמפטית, היא בראש ובראשונה אדם רחב לב.
דגנית צעדה איתי יד ביד במהלך שנת האבל הקשה ובאמצעות מתודות שכללו שיחות, נשימות, דימיון מודרך ועוד – הכל לפי צרכיי ומתוך קשב אמיתי – הצליחה לסייע לי למצוא את הכוחות המצויים בי.
כיום אני יכולה להעיד בפה מלא ששנת האבל והאובדן היו הפתח שלי לצמיחה והתחזקות בכל מישורי החיים.

תודה לך דגנית, היי ברוכה.

שירי
ברצוני להמליץ על דגנית רוזנר – מאמנת אישית ופסיכולוגית קוגניטיבית. פניתי לדגנית עקב כאבים פיזיים ומצוקה נפשית שהתלוותה אליהם.
בגלל בעיית מרחק דגנית הציעה לי לעשות את הטיפול דרך הסקייפ. החלטתי לנסות, במהלך הזמן גיליתי שזאת צורה מאוד נוחה ולא פחות יעילה מפגישה פנים אל פנים. הטיפול העניק לי מגוון של טכניקות וכלים שאני יכול להשתמש בהם לבד ביום יום. הטיפול עזר לי להתחבר לעצמי ולמצוא כוחות ויכולות לשלוט בעוצמת הכאב וכן העלה לי את הביטחון העצמי, האמונה בעצמי ולימד אותי לראות את הדברים החיוביים ולתת להם משקל חשוב. בסה"כ הטיפול חיזק והעצים אותי ונתן לי כלים שימושיים שעוזרים לי.

תודה רבה לדגנית

קובי

דגנית
בתהליך האימון השגתי מודעות גבוהה יותר למי שאני וזה כמובן יעזור לי בהמשך להיות יותר שלם ומסופק.
החוויה היתה טובה בעיקר בגלל שהיה ניכר שאת יודעת לבחור את הדרך שנלך בה.
השתמשת בשיטות שלא הכרתי, התרשמתי שזוהי תוצאה של הלימודים שלך בתחום, הרצינות והמחויבות שאת מגלה בתהליך.
אני מרגיש יותר מוכן להגשים את התוכניות שלי.

א. ו.
דגנית ואני עברנו מסע משותף בן מספר חודשים, במהלכו איתרנו יחדיו את החוזקות והחולשות שלי, ולאחר מכן היא העניקה לי כלים להתמודדות עם החולשות, וכלים להעצמת החוזקות. בכל אחד מאיתנו טבועים דפוסי התנהגות בני שנים רבות, ולי היה דפוס שחזר על עצמו ושמאוד לא אהבתי, ודגנית סייעה לי לשפר את עצמי ולהיפטר מהמכשול שהפריע לי.
במהלך העבודה המשותפת היא למדה להכיר אותי, ומתוך כך מצאה פתרונות שהתאימו לאישיות שלי, ולכן הצלחתי להשתפר, להגשים את היעדים שלי, ולחשוב בצורה חיובית יותר.
מה שמיוחד בדגנית זה שהיא בעלת ידע נרחב בתחומים רבים, ולכן היא מסוגלת לסייע בקשת רחבה של נושאים, ובמציאת פתרונות שמתאימים לכל אחד ואחת מאיתנו.
הפגישות בינינו לוו בתשומת לב גם לפרטים הקטנים ביותר, ולכן תמיד נהניתי להגיע ולדבר על כל מה שמפריע לי.
דגנית מהווה ציון דרך חשוב בחיים שלי, משום שהיא עזרה לי להפוך לבן אדם טוב יותר, ואני ממליצה לכל מי שרוצה לעבור שינוי חיובי – כמוני, לפנות אך ורק אליה!
ל.פ.

שלום,
שמי פרח ואני מאזור השומרון לפני כ-3 חודשים פניתי אל דגנית בבקשה לאימון לשינוי דפוס התנהגותי, שהשפיע על כל תחומי חיי.
לאחר כ-10 מפגשים פורים מאוד, בהם מצאתי אוזן קשבת, הכוונה, יעוץ ומציאת פתרונות, אין בפי מילים להודות על עבודתך הנפלאה והמושקעת, על מהלך אימון נעים ומפרה והכי הכי חשוב על עזרתך.

תודה, תודה, תודה,

פרח

אל דגנית הגעתי עם חסם רציני בשלב הראשון של מציאת עבודה, שלב שליחת קורות-החיים.
זה נשמע מצחיק או מוזר, אך לא הייתי מסוגלת לבצע את הפעולה הפשוטה של שליחת קורות-חיים בכל דרך שהיא. לאחר מספר מפגשים, שהיו יסודיים, רציניים ומהנים, הרגשתי בטוחה יותר והתחלתי לשלוח קורות-חיים, בהתחלה בדואר ומעט, אך לאחר-מכן הכמות התגברה והיום אני עומדת למצוא עבודה חדשה ולעשות שינוי בחיי.

תודה לדגנית,

ורד ו.
דגנית,
"עשה לך רב"…
כתוצאה מהאימון, לראשונה הרגשתי לא לבד, אחרי שנים של תחושת בדידות איומה ותחושה כי "אף אחד לא יבין אותי". למדתי כי ניתן להקל על הכאב בעזרת שינוי דפוסי התנהגות, מדיטציה, דמיון מודרך ולשנות את אורח החיים בהתעסקות בעיקר ולא בטפל ,לנתב את האנרגיות למקומות הנכונים.
אני יחסית, הרבה יותר רגועה ושלמה עם עצמי, ממוקדת במטרה, מודעת למצבי, ליכולות ולא פחות חשוב, גם למגבלות.
דגנית מבחינתי, היא תפנית משמעותית בחיי, רגישה, עניינית, נעימה מאוד ועם הרבה נשמה ומסירות למקצוע….
ממליצה בחום, זהו תהליך חשוב למען המשך חיים שפויים ונינוחים יותר.

המון תודה,

מירי י.
דגנית היקרה,
נהניתי מהרגישות, הפתיחות והקבלה שאפיינו אותך.
במהלך האימון האישי וההנחיה למדתי להתייחס למציאות, לעובדות ולבדוק מה אפשרויות הפעולה העומדות בפני. גיליתי שדרכי הפעולה שנטיתי לבחור אינן היחידות ושבעצם יש לי את החופש לבחור בדרכים אחרות.
היום, שנה אחרי סיום התהליך, אני מרגישה משוחררת ומאוזנת יותר.

תודה על הכל,

חגית ל.
בתהליך עבודתי עם דגנית עבדנו על העלאת ההערכה העצמית שלי.
דגנית השתמשה בשיטת "שלב אחר שלב". בצעדים קטנים עבדנו על הביטחון העצמי שלי ושיפרנו אותו.
עם סיום התהליך אני יוזמת ופעילה יותר, ויותר מזה ממצב של כמעט אפס עשייה בתחומים מסוימים, הפכתי לאדם פעיל המחויב לעצמו ולמטרותיו.
תודה,
ו. מ.

אני הגעתי לדגנית במצב רוח מדוכדך כאשר לא הייתי מרוצה מעצמי ולא ממש נהניתי מהחיים.
היום אחרי תהליך של כחצי שנה אני מרגישה שיפור משמעותי קודם כל במצב הרוח שלי. אני רואה דברים באור חיובי ואני הרבה יותר אופטימית עכשיו. התחלתי להרגיש סיפוק מהעיסוק היומיומי שלי, הפסקתי לראות בכל דבר שלא הולך כשורה את הכשלון של החיים שלי.
אין לי מספיק מילים כדי להודות לדגנית על תמיכה, הכוונה, אוזן קשבת וייעוץ שקיבלתי ממנה.
תודה רבה מכל הלב.

א.ב.
ברצוני להביע את הערכתי ולהמליץ בחום רב על דגנית רוזנר.
בתחילת הדרך הקצרה שעברתי עם דגנית, כמו בכל התחלה חדשה, הגעתי מעט מהוסס ובעל חששות האם הפגישות יעזרו וישפרו את תחושותיי ומצבי. עם זאת, היה לי ברור שאני חייב את הניסיון הזה לעצמי. למרבה שימחתי לא הצטערתי לרגע, ההפך הוא הנכון. טרם פגישתנו, תקופה ארוכה חשתי כי הביטחון העצמי שלי וצורת המחשבה על ההווה והעתיד שלי לא היו כפי שרציתי שיהיו. כמו כן, בחירותיי בתחום הזוגי לא היו כפי שייחלתי לעצמי.
לאחר מספר מועט של מפגשים עם דגנית, אשר כללו הן שיחות והן שיטות עבודה ייחודיות, שיפרתי בצורה ניכרת את הביטחון והשקט הפנימי, את היכולת להבחין מה חשוב לי באמת בחיים ככלל ובתחום הזוגי בפרט. בנוסף, שיניתי את דפוסי החשיבה שהגבילו וחסמו אותי.
לסיכום, כפי שאמליץ לקרוביי אני מעוניין להמליץ בחום על דגנית, לכל אדם אשר נתקל במחשבות אשר חוסמות אותו מלהגיע למטרה שהציב לעצמו, למי שנוטה לבחור בהחלטות שגויות, נמצא בצומת דרכים או סתם מנסה לעשות שינוי כלשהו בכל תחום בחייו, לשקט הנפשי שלו ולשיפור איכות החיים.

באהבה והערכה רבה

ח.כהן

אם אתה מרגיש כשבשבת ברוח סערה ומחפש מצפן אל מקום יציב יותר, אני ממליצה לך על מאמנת אמינה ומנוסה: דגנית רוזנר.
דגנית, בנוסף להכשרתה כמאמנת גם בעלת תואר שני בפסיכולוגיה. זה חשוב כדי שלא תבזבז את זמנך ואת כספך אצל אדם שלמד כמה קורסים בסופי שבוע. דגנית רחבת אופקים ומשכילה, רגישה ואמפטית מאד, כך שהיא מסוגלת להתמודד ולעזור גם במקרים סבוכים. הארגון שלה מופתי וכל מילה שלך מתועדת ותשמש מאוחר יותר בדרך אל המטרה. ואתה זה שקובע את המטרה וקצב העבודה.
אתה מקבל כלי עבודה ומשימות ואתה מחליט כמה לתרגל. מתוך נסיוני, השינוי לא מאחר להגיע. פתאום אפשר לנשום לרווחה, אני לא סובלת יותר ממצבי רוח מטלטלים. איזו חוויה נהדרת !!
אני בוחרת איך להרגיש. בכל מצב. זה תלוי בי וברצוני.
איך כתבה זאת אתי הילסום באמסטרדם של שנת 1942:
"לומר שהאדם אדון לגורלו, זו אמירה פזיזה מדי,
אבל נכון לומר שהאדם קובע את יחסו אל גורלו."
לו יהי … עם דגנית זה אפשרי .

ד. ר.
דגנית
רציתי להגיד לך תודה באופן אישי! תודה רבה על תקופה קשה מאד עבורי – שאת היית עבורי משענת יציבה בתוך מציאות קצת מעורערת…
אני שמחה מאוד שבחרתי בך ואת לא איכזבת אף-פעם!
היית שם מפגשים שלמים – לעיתים רק כדי להקשיב כשהייתי כולי שקועה בעניינים לא פשוטים וכל שניה הקנית לי תחושה של ביטחון וידעת להציג את הטוב ממה שמתחולל בחיי…
למדתי ממך המון, פקחת לי את העיניים וגרמת לי בכל רגע נתון לעצור ולשאול את עצמי שאלות שמובילות אותי אח"כ להחלטות פחות רגשיות ויותר רציונאליות.
הדף לא יכול להכיל את כל מה שעברנו יחד, אבל בלב זה מרגיש כל כך נכון הדרך שפסענו בה…
אני מקווה שבכמה השורות הללו הצלחתי להעביר לך את הערכתי הרבה כלפי העשיה המקודשת שלך.

שתהיה ברכה בכל מעשיי ידייך.
– בהערכה רבה –

עדי מ.
דגנית היקרה,
לקראת סיום המפגשים החלטתי להעלות על הכתב את הרגשתי ואת דעתי לגבי הסדנה שהעברת לנו. בראש ובראשונה ברצוני להודות לך ולהביע את הערכתי על הפעילות המבורכת, סדנה להתמודדות עם כאב כרוני. באתי ללא ציפיות גבוהות וכעת קשה לי לסיים.
השילוב של הידע הרב שלך בפיברומיאלגיה, בביולוגיה ובפסיכולוגיה וכמובן נוכחותך הנעימה ואישיותך המיוחדת גרמו לכך שהסדנה היתה מעניינת, מהנה, תורמת ומועילה. האווירה היתה נינוחה, ידידותית ומסבירת פנים והזמן עבר כהרף עין. למדתי דברים רבים ומגווונים שעזרו ושיעזרו לי בהמשך, ובנוסף למדתי מההתמודדות שלך כאדם שלא נותן למחלה "לנהל" לו את החיים. בסיום כל מפגש הייתי יוצא עם אנרגיות חדשות ומוטיבציה.
אהבתי מאד את ההסבר על התרופות זה היה מסקרן ומעניין, זו הפעם הראשונה בחיי שאני מבין איך תרופה עובדת. לא בכדי חזרת ואמרת לנו: ידע זה כוח. כמו כן למדתי שכאשר יש לי שיפור קטן ואני לא יודע אם הוא יחזיק מעמד או לא, חשוב לנצל את ההזדמנות על מנת לחזק את הגוף ולהתקדם. אין טעם לחכות שיגיע היום הגדול ולזלזל במהלכים הקטנים.
קשה לי לאמוד במונחים מדויקים, אבל אני חייב לציין שהסדנה עזרה מבחינה אישית וגופנית. אני יוצא מהסדנה במצב טוב יותר מאשר נכנסתי אליה. המפגשים עשו לי רק טוב, הביטחון העצמי מתחיל לחזור אליי, אני חוזר לעבוד (חלקית) מחוץ למשרד ובכלל יש שיפור בהרגשה הכללית שלי.
ברצוני להודות לך על הנכונות תמיד לעזור; הקבלה ללא שפיטה; היחס החם; התמיכה; הרגישות וכמובן העצות המועילות והנבונות.

תבואי על הברכה,

גיא
דגנית היקרה שלום,
המילים תמיד צרות מלהכיל את הרגשות אותן הן אמורות לשאת, אך אנסה בכל זאת לתאר את החוויה שקיבלתי במשך התקופה של הייעוץ איתך. אני זוכר שהגעתי אלייך אחרי סמסטר בו גייסתי את כל הכוחות הפנימיים שהיו בתוכי, הרגשתי שאני לא יכול עוד, כנראה אחרי מרוץ של שנים בהם צברתי לא מעט רעלים פחדים ורגשות שליליים לא מעטים. אני זוכר שאף פעם לפני, לא חוויתי רעש פנימי בעוצמה כזו, הייתי מכווץ בכתפיים בגב ובבית החזה, לא נשמתי כמו שצריך, לא אכלתי וישנתי כמו שצריך, הייתי מלא עייפות ורק רציתי לברוח מעצמי ומכל העולם שסגר עליי מבחוץ.
אחרי תקופה קצרה איתך הדברים השתנו. עזרת לי למצוא את הכלים איתם אוכל להתמודד עם עצמי, לדעת לקבל את השונות שלי מהסביבה בה גדלתי, ומהסביבה בה אני חי כיום, למדתי שיש דברים אותם אין צורך לנצח ולהיות כל הזמן בשליטה, אלא פשוט לתת לדברים לקרות ולהבין שתמיד יש לי בחירה, לנסות ולחיות ולהתמודד עם מה שקורה כרגע וליהנות ממנו. הצלחתי להמשיך את הסמסטר למרות שהרגשתי על סף עזיבה. למדתי לעצור לרגע ולקחת נשימה שמנתקת אותי לרגע מהסחרור בו אני נמצא ועוזרת לי למצוא איזון וכוחות להמשיך ולהתמודד, הבנתי שבכל רגע נתון ובכל סיטואציה אם אהיה מספיק מודע לעצמי, אדע להתנהג בהתאם, והצלחתי ליישם זאת ביום יום.
כיום אני לא מכיר את עצמי, התבגרתי המון בתקופה קצרה, אף פעם לא הייתה בי שלווה כזו לאורך זמן כזה, אני צוחק צחוק משוחרר ומתמודד עם דברים שנקרים בדרכי ביתר קלות. כבר הרבה זמן שלא ישנתי ונשמתי כל כך טוב והייתי קליל כל כך. מצאתי אוזן קשבת ומבינה ללבטים ולתפיסות תרבותיות שונות בתכלית מהעולם בו אני חי כיום, ויד מנחה בעדינות איך להתיר את סבך החוטים מבפנים ומבחוץ וללכת ביניהם מבלי למעוד. למדתי למצוא ולהגדיר את הערכים האישיים שינחו אותי בבניית דרכי בהמשך…

ולך דגנית תודה ענקית על שעות קטנות ונפלאות. על התרפייה הגופנית והנפשית שגרמת לי למצוא בתוכי.
אזכור תמיד.

יאיר